O nas

Clickray jest profesjonalną agencją inbound marketingową specjalizującą się w prowadzeniu kampanii internetowych. Wykorzystując sprawdzone strategie takie jak inbound marketing, content marketing, marketing automation, promocja w mediach społecznościowych, SEO, SEM czy email marketing, pomagamy naszym klientom dotrzeć do ściśle sprecyzowanej grupy odbiorców, a następnie skutecznie przekształcić ich w potencjalnych (tzw. leady sprzedażowe) i realnych klientów.

Jesteśmy jedynym w Polsce, certyfikowanym partnerem firmy HubSpot, mamy dostęp do nowoczesnych szkoleń, narzędzi marketingowych i najlepszego dostępnego na rynku oprogramowania, które umożliwia nam pełną integrację i automatyzację prowadzonych kampanii. Dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze dokładniej określić preferencje internautów, skierować do nich odpowiedni, spersonalizowany przekaz marketingowy, oraz precyzyjnie zmierzyć wyniki zastosowanej strategii, przy jednoczesnej oszczędności czasu i pieniędzy naszych klientów.

Nasze kluczowe wartości:

Nastawienie na osiągnięcie wymiernych korzyści dla klientów

Przede wszystkim liczy się dla nas pokierowanie interesów naszych klientów we właściwym kierunku oraz wymierne rezultaty, które dzięki nam odczują.

Otwartość i szczerość

Szczerość jest podstawą każdej relacji. Otwartość i uczciwość wobec naszych klientów procentuje ich zaufaniem.

Zaangażowanie

Dokładamy wszelkich starań aby zbudować długofalowe relacje z naszymi klientami. Ciężko pracujemy nad ich sukcesem i zwiększeniem rentowności ich firm.

Lojalność

Nie podejmujemy współpracy z dwiema konkurującymi firmami. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że strategia, którą dla nich opracowujemy jest całkowicie zindywidualizowana.

Chcesz nas o coś zapytać, śmiało wypełnij formularz: