Unia Europejska

1. Firma realizuje projekt pt. ,,Zakup usługi proinnowacyjnej w celu wdrożenia nowej usługi w firmie Clickray Sp. z o.o. automatyzującej procesy walidacji stron” dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Celem projektu jest wdrożenie nowej usługi w modelu SaaS służącej do automatyzacji procesu weryfikacji stron internetowych w zakresie poprawności wyświetlania treści i grafik na różnych urządzeniach mobilnych, systemach operacyjnych i przeglądarkach. Dzięki usłudze wzrośnie jakość i szybkość testowania stron.

Wartość projektu: 60 885,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 44 550,00 PLN

Fundusze Logo
Unia Europejska Logo
Malopolska Logo

2. Firma realizuje projekt ,,Opracowanie unikatowego mechanizmu renderowania w celu stworzenia prototypu usługi BrowserSpot”.

Celem projektu jest wprowadzenie przez Clickray na rynek nowej usługi BrowserSpot dostępnej w chmurze obliczeniowej SaaS, służącej do automatycznego weryfikowania poprawności wyświetlania witryn internetowych.

Wartość projektu: 1 951 022,97 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 1 472 642,50 PLN

Fundusze Logo
Unia Europejska Logo
Malopolska Logo

3. Firma realizuje projekt „Zakup proinnowacyjnych usług doradczych związanych z wdrożeniem unikatowego mechanizmu renderowania celem świadczenia nowej usługi BrowserSpot” dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Celem projektu jest zakup proinnowacyjnych usług doradczych, które umożliwią skuteczne wdrożenie innowacji technologicznych w firmie. Rezultatem projektu będzie wprowadzenie do oferty usługi w oparciu o narzędzie BrowserSpot oraz automatyzacja procesu walidacji witryn internetowych.

Wartość projektu: 386 712,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 220 080,00 PLN

Fundusze Logo
Malopolska Logo

4. Firma realizuje projekt pt. ,,Zakup usług proinnowacyjnych i środków trwałych związanych z wdrożeniem usługi testowania aplikacji i oprogramowania świadczonej w formie Live test z wykorzystaniem technologii streamingu” dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Celem projektu jest zakup usług proinnowacyjnych i środków trwałych, które umożliwią wdrożenie innowacji technologicznych w firmie. Rezultatem projektu będzie wprowadzenie do oferty usługi świadczonej w formie Live test, która umożliwi użytkownikom testowanie responsywności aplikacji webowych i mobilnych, programów i oprogramowania na fizycznych urządzeniach z wykorzystaniem technologii streamingu.

Wartość projektu: 895 915,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 460 095,00 PLN

Fundusze Logo
Rzeczpospolita Polska
Malopolska Logo

W pozyskaniu dotacji pomogła nam firma doradcza : Sekwencja